Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

image

Manavlar Ahşap Ambalaj olarak işe başlama noktamız, büyük babamızın arıcılık mesleğini icra etmesiyle gerçekleşmiştir. Arıcılıktan kazanılan bilgi ve tecrübe ile bal paketleme işine geçilmiş olup, üretilen karakovan ballarının ahşap ambalaj ile estetik kazanması, bu sektörde yerimizin olmasına vesile olmuştur.
Sektörde 7 yılı geride bırakan Manavlar Ahşap Ambalaj çoğunluğu yurtiçi olmak üzere yurtdışına da hizmet vermektedir. Ülkemizin önde gelen bal paketleme firmalarıyla işbirliği yaparak , üretiminin her aşamasında kaliteyi ilke edinmiş ve ürettiği mamullerde yerli hammadde, gerekirse ithal ürün kullanarak  kalite ilkesinden asla taviz vermemiştir.


Manavlar Ahşap Ambalaj  ,sektörünü iyi analiz edip en uygun fiyata kaliteyi müşterilerine ulaştırır.  Ağacın doğal ve sıcaklığından ileri gelerek yeni, özgün tasarımlar sunmayı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi firma kültürü olarak benimser. Firma olarak doğadan gelen ve tekrar doğaya dönecek şekilde ahşap ürünler üretiriz.
Firmamız sizlere hizmet vermekten ve değerli müşterileri arasında görmekten mutluluk duyacaktır.

müşterilerimiz

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
support

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen kafanıza takılan her konuda bizimle bu +90 532 317 32 06 numaradan veya email info@manavlarambalaj.com adresimizden ulaşabilirsiniz.